V neděli se definitivně rozhodne o tom, kterých 27 soutěžících Česko Slovensko má talent 2011 vystoupí ve třech přímých semifinálových přenosech. Budeme svědky několika battlů v různých kategoriích. Utkají se zpěváci a zpěvačky, hudební skupiny, taneční skupiny, kouzelníci a další.

Jak obstojí staré známé tváře Andrea Gabrišová a Tomáš Buranovský v konkurenci nových tváří, zda Eva Burešová potvrdí, že je opravdu „zpěvačkou patnáctiletí“ a která z dvojice malých, ale šikovných zpěvaček Dianka Kalashová a Adélka Ferencová se ukáže jako lepší, na tyto otázky nám odpoví pěvecké battly.

Ve battlu hudebních skupin se v rámci Česko Slovensko má talent 2011 utkají charismatičtí metalisti ze Segmentu s r´n´b a hiphopovou partičkou Uncles And Papas, v jejímž čele stojí finalistka letošní SuperStar Monika Povýšilová, a také kvartet Japka, který je od začátku považován za nástupce Mako!Mako.

I mezi tanečními skupinami nás čeká jeden battle. V něm se utkají dva taneční boybandy Czech Dis Out a Magic Free Group, girlband Ladylicious a smíšená parta Respect Us. Postoupí z nich opět většina jako vloni, kdy se mezi nimi skrývali i dva pozdější finalisté (konkrétně The Pastels a Mighty Shake Zastávka)?

Na tuto a další otázky nám odpoví Velký třesk, který na obrazovkách TV Prima uvidíme v neděli ve 20.00.