Trochu to tu flákam. Jsem v poslední době docela zaneprázdněný, dodělali jsme Ubytování v Manchesteru a Ubytovánie v Manchestri, děláme na webu pro jednoho amerického zákazníka a k tomu nějaké aktualizace pro lokální klienty ze Sudet.

Dneska jsem si přivstal (v 9 o víkendu moc často nevstávám) a vydal jsem se s B. (CZ) a V. (HU) na běžky. Děvčata měla běžky na klasiku, já jsem si půjčil na bruslení. Dali jsme si jen tak zlehka desetikilometrovou trasu. V. snad poloprofesionálně běhala sprinty, takže jsem se trochu obával, abych nebyl pozadu. Nakonec jsem to zvládl, vždycky jsem je trochu předjel bruslením, čekal na ně, odpočíval, atakdokola. Proběhli jsme se pěkně, na kolej jsme dorazili přesně v poledne. Udělali jsme si (no, děvčata udělala, ja jsem dodal ingredience) takové speciální něměcké vinne klobásky s bramborem, rajčatem a kukuřicí. Moc dobré to bylo.

No, V. nás pak pozvala na nedělní oběd. Ovšem ne jen tak ledajaký, na pravý maďarský! Šmankote, fakt se těším. Prý budeme mít tuhle dobrotu, jmenuje se to PORKOLT:

PORKOLT