A ne jen tak ledajaká. Z běžkování, za 1 kredit 🙂 Jeli jsme na menší výlet, asi 5 kilometrů, to byl předmět zkoušky. Půjčil jsem si běžky určené na bruslení (skating) a byl jsem upřímně nadšen. Je to úplně jiná dimenze běžkování. Jede se tak 3x rychleji než při „holčičím“ způsobu a tím pádem je to takové akčnější, navíc se člověk nadře asi tak stejně.

Taky jsem dokončil Academic Study Skills, nebylo to zakončeno zkouškou, ale jen souborem různých úkolů (assignmentů, jak tady říkají), za 2 ECTS. Takže ještě 17 kousků a pak hurá na výlety.

Taky jsem prvně pral. No, pral. Prala spíš Barbora, genderově jsme si to rozdělili – já jsem si vyřizoval maily na jejím PC (páč to bylo o tom víkendu, co mi odešel notebook) a Barbora kontrolovala, jestli je vše ok, jestli se to pere a tak. Maj tu ale pěkně blbou sušičku, prádlo nebylo moc suché, tak jsem si ho musel rozvěšet po pokoji, vypadalo to jako u Rómáků.

Jo a vyzdobil jsem si nástěnku. Objednal jsem si prospekty z www.finland.com, vzal nůžky a už jsem jel. Pořádná nástěnka, to je základ, to vám poví 4 z 5 psychologů.

Přikládám nějaké fotky.
Takhle se ve Finsku suší prádlo!Tu nástěnku jsem ti chtěl svěřit!Cesta do LaajavuoriMoje oblíbené místo v Jyvaskyle – lyžařské středisko LaajavuoriUnsere GruppePančel, moc milý, jen s tou angličtinou to nebylo úplně ono …Everybody up up up ….… and then dooooooooooooooown