Ve čtvrtek mi přišlo další psaní. Tentokrát z Bushova království. Dělám teď jeden web pro amerického zákazníka, řešili jsme, jak mi zaplatí těch pár set dolárků. Páč jsem mladý kreativec, vymyslel jsem elegantní řešení 🙂

Viděl jsem tuhle letošní keynote Steva Džobse (jeho džob je dělat šéfíka v Applu, to je ta zelinářská firma, kterou znají ti bystřejší z vás z Forresta Gumpa). Steve představoval nové produkty Applu, zaujaly mě skoro všechny. Nejvíc ale iPod Shuffle, což je mp3 přehrávač. Je velikej asi jako krabička od žvejkaček, váží 22 gramů, nabízí 1 GB prostoru a vejde se do něj cca 24O písniček (tj. řekněmě 20 cédéček). Má v sobě i baterku, na kterou vydrží hrát 12 hodin. Dobíjí se přes USB. No a právě iPoda mi ta americká zákaznice poslala jako payment in advance.

Musím vám říct, že tenhle iPod je fakt husťárnička. Design je trendy, je to malinký, dávaj k němu i machršňůru na krk, tu ale nosit nebudu, páč zase tak trendy nejsem, prostě must.have 🙂 Hnedkonc jsem si do něj nahrál celou diskografii elektronických bohů Pet Shop Boys (počkat, může být Bůh gay?), bestofku New Order (fakt dobrá kapelka z Manchesteru, jsou ovlivnění třeba Kraftwerky a BOHUŽEL ovlivnili vývoj techna). A aby byl můj playlist genderově i rasově vyvážený, tak jsem tam hodil ještě bestofku Arethy Franklin (musím se hudebně vzdělávat, ne?).